Serdar piercing,dovme,ankara piercing,pirsing,kizilay Vural

S.S.S.

Piercing Bakımı Nasıl Yapılır?

Piercing yapılacak stüdyonun temiz ve hijyenik olması ve çok iyi aydınlatılması gerekmektedir. Piercing yapacak kişi her yeni uygulama için aletlerini sterilize etmelidir. Yapılan piercing bölgesine iki gün kesinlikle su değmemelidir. Piercing en az bir hafta kesinlikle çıkarılmamalıdır. Temizlemek için okyanus suyu kullanılmalıdır.

Fucidin Pomad krem alıp on gün, günde üç defa olacak şekilde içeri ve dışarı kullanın. 45 dakikaya yakın bir süre bekletin ve fazlalık kremleri kolonya, normal nemli peçete veya kulak çubuğu ile temizleyin.

Dövme Sonrası Bakım Nasıl Olmalı?

İyi bir dövmeye sahip olmak için ilk adım olan iyi bir sanatçıya dövmenizi yaptırmak kadar yaptırdıktan sonra bu çalışmayı korumak ve bakmak da çok önemlidir. Çünkü dövmenize ne kadar iyi bakarsanız o kadar çok dikkat çeker ve iyi görünür. Dövme bitiminde merhem sürülüp streçle kaplanır. Bu streç bir saat kalabilir. Streç açıldığında ıslak mendille temizlenip saat başı bepanthol merhem sürülüp gün içinde bir kaç defa ıslak mendille temizlenmelidir. Bu bakım bir hafta devam etmelidir.